Logo

Cosul meu: 0 lei

Facility management antrepriza generala building facility Dambovita

Home / Facility management antrepriza generala building facility Dambovita
Categorii produse

SC ANCOR DESIGN SRL

Facility management Dambovita

Instalatii sanitare si termice Dambovita

Service si mentenanta: Instalatii sanitare si termice, Centrale termice si cazane Dambovita, Pompe de caldura si chillere, Sisteme de climatizare si ventilatie, Pompe de circulatie, Obiecte sanitare- Intocmire


Instalatii electrice Dambovita

Service si mentenanta instalatii electrice: intretinerea tehnica a sistemelor si instalatiilor electrice Dambovita (sisteme de incalzire-degivrare, iluminat, iluminat de siguranta, alimentare consumatori electrici)


Curenti slabi Dambovita


Mentenanta si service software si hardware Dambovita pentru: Cablare structurata retele date / voce, Instalatii de detectie, avertizare si alartare la incendiu, Instalatii de detectie a efractiei, Instalatii


Instalatii stingere incendiu Dambovita

Service si mentenanta instalatii de limitare si stingere a incendiilor:Dambovita Hidranti exteriori, Hidranti interiori, Sprinklere si drencere, ACS-uri, Grupuri pompare, Inspectii rezervoare hidranti, Intocmire

Antrepriza generala Dambovita

1. Lucrari de constructie exterioara Dambovita - sapaturi - terasamente - peisagistica + contructii structuri metalice + constructii zidarie + acoperisuri tabla Lindab 2. Amenajari interioare si finisaje - zugraveli - placari ceramice - turnare sape - finisaje 3. Instalatii - instalatii sanitare si antiincendiu - instalatii termice, sanitare, climatizare Dambovita - instalatii ventilatie si desfumare - instaltii electrice, curenti tari, curenti slabi

Societatea Ancor Design datorita experientei acumulate ofera servicii complete de Antrepriza generala in domeniul instalatiilor in constructii Dambovita incluzand: Proiectare/inginerie; Proiectare de executie; Derularea optima a costurilor, conform calendarului proiectului; Masurare si punere in functiune; Documentatie, certificare, asigurarea calitatii; Intretinere; Management de proiect si Analiza de costuri.
Datorita planificarii eficiente si controlul capabilitatilor si experienta in gestiunea proiectelor, va garantam executia la timp a lucrarilor si in conformitate cu cerintele contractuale.

Building Management Dambovita

Societatea Ancor Design ofera solutii de sisteme BMS (Building Management System). BMS este o platforma informatica care asigura monitorizarea si controlul din punctul de vedere al parametrilor de functionare a echipamentelor unei cladiri. Acest sistem de management computerizat al cladirii Dambovita permite monitorizarea functionarii echipamentelor, setarea parametrilor de functionare si a programului de operare, cat si alertarea operatorului in cazul aparitiei unor avarii sau disfunctionalitati.

Consultanta Dambovita

Serviciul de consultanta este oferit de societatea Ancor Design, atat pentru realizarea unor instalatii noi, cat si pentru reabilitarea sau renovarea instalatiilor existente pentru reducerea consumului de energie si scaderea costurilor de exploatare.
Consultanta in domeniul instalatiilor Dambovita pentru constructii are ca obiectiv alegerea unor solutii optime din punct de vedere tehnic si economic, in functie de cerintele si necesitatile clientului, de tipul instalatiei si de amplasarea acesteia.
Rezultatul serviciului de consultanta va fi o solutie performanta, fiabila si sigura in exploatare, care sa satisfaca in totalitate dorintele si nevoile beneficiarului.

Cabine dus Dambovita, Baterii, Oglinzi Dambovita, Cazi baie, Mobilier Baie Dambovita, Dusuri, Accesorii bai, Mini piscine Dambovita, Vase WC, Saune cu abur Dambovita, Lavoare, Private Welness, Radiatoare decorative, Seminee si Aspiratoare centralizate.

Ancor Design S.R.L.

Telefon: 0726.279.324

Oferim produsele si serviciile in:

FieniGaestiMoreniPucioasaRacariTituTargoviste

Servicii oferite in Dambovita

Oferim produsele si serviciile noastre in toate localitatile din Dambovita:
Adanca, Alunis, Alunisu, Aninoasa, Aninosani, Bechinesti, Bela, Berevoesti, Bezdead, Bilciuresti, Blidari, Boboci, Bolovani, Boteni, Branistea, Brebu, Brezoaia, Brosteni (Bezdead), Brosteni (Produlesti), Brosteni (Visina), Brancoveanu, Bradatel, Branesti, Bratestii de Jos, Buciumeni, Bucsani, Bujoreanca, Bumbuia, Bungetu, Burduca, Butimanu, Butoiu de Jos, Butoiu de Sus, Baldana, Bacesti, Badeni, Badulesti, Baleni-Romani, Baleni-Sarbi, Balteni, Balanesti, Banesti, Barbuceanu, Baraceni, Capu Coastei, Catanele, Cazaci, Cetatuia, Chirca, Ciocanari, Ciocanesti, Coada Izvorului, Cobiuta, Cocani, Cojasca, Cojocaru, Cojoiu, Colacu, Colanu, Colibasi, Comisani, Comuna Aninoasa, Comuna Baleni, Comuna Barbuletu, Comuna Bezdead, Comuna Branistea, Comuna Branesti, Comuna Buciumeni, Comuna Bucsani, Comuna Ciocanesti, Comuna Cobia, Comuna Cojasca, Comuna Comisani, Comuna Contesti, Comuna Corbii Mari, Comuna Cornesti, Comuna Cornatelu, Comuna Costestii din Vale, Comuna Crangurile, Comuna Darmanesti, Comuna Dobra, Comuna Doicesti, Comuna Dragodana, Comuna Dragomiresti, Comuna Finta, Comuna Glodeni, Comuna Gura Foii, Comuna Gura Ocnitei, Comuna Gura Sutii, Comuna I.L. Caragiale, Comuna Iedera, Comuna Lucieni, Comuna Ludesti, Comuna Lunguletu, Comuna Malu cu Flori, Comuna Manesti, Comuna Mogosani, Comuna Moroeni, Comuna Morteni, Comuna Motaieni, Comuna Niculesti, Comuna Nucet, Comuna Odobesti, Comuna Persinari, Comuna Petresti, Comuna Pietrari, Comuna Pietrosita, Comuna Poiana, Comuna Potlogi, Comuna Produlesti, Comuna Pucheni, Comuna Raciu, Comuna Razvad, Comuna Rascaeti, Comuna Salcioara, Comuna Slobozia Moara, Comuna Selaru, Comuna Tatarani, Comuna Uliesti, Comuna Ulmi, Comuna Valea Lunga, Comuna Valea Mare, Comuna Varfuri, Comuna Vacaresti, Comuna Valeni-Dambovita, Comuna Visina, Comuna Visinesti, Comuna Vladeni, Comuna Voinesti, Comuna Vulcana-Bai, Comuna Vulcana-Pandele, Contesti, Copaceni, Corbii Mari, Cornesti, Corni, Cornatelu, Costesti, Costestii din Deal, Costestii din Vale, Costisata, Crevedia, Cretu, Cretulesti, Cricovu Dulce, Cristeasca, Crivatu, Croitori, Crovu, Crangasi, Crangurile de Jos, Crangurile de Sus, Craciunesti, Cucuteni, Cuparu, Cuza Voda, Candesti-Deal, Candesti-Vale, Carlanesti, Calugareni (Cobia), Calugareni (Contesti), Caprioru, Capsuna, Catunu (Cornesti), Catunu (Salcioara), Dealu Frumos, Dealu Mare, Decindea, Decindeni, Diaconesti, Dimoiu, Dobra, Dobresti, Doicesti, Dospinesti, Dragodana, Dragodanesti, Dragomiresti, Dragaesti-Pamanteni, Dragaesti-Ungureni, Dumbrava, Dupa Deal, Dambovicioara, Darza, Darmanesti, Ferestre, Feteni, Fierbinti, Finta Mare, Finta Veche, Frasin-Deal, Frasin-Vale, Frasinu, Fusea, Fantanele, Fagetu, Geangoesti, Gemenea-Bratulesti, Gheboaia, Gheboieni, Ghergani, Gherghesti, Gherghitesti, Ghimpati, Ghinesti, Ghirdoveni, Glod, Glodeni (Pucioasa), Glodeni, Glogoveanu, Gorgota, Greci, Grozavesti, Gulia, Gura Barbuletului, Gura Foii, Gura Ocnitei, Gura Vulcanei, Gura Sutii, Gusoiu, Garleni, Gamanesti, Hagioaica, Hanu lui Pala, Helesteu, Hodarasti, Hulubesti, Habeni, I.L. Caragiale, Iazu, Ibrianu, Iedera de Jos, Iedera de Sus, Ilfoveni, Ionesti, Izvoarele, Izvoru (Valea Lunga), Izvoru (Visina), Jugureni, Lazuri, Livezile (Glodeni), Livezile (Valea Mare), Lucianca, Lucieni, Ludesti, Lunca (Moroeni), Lunca (Voinesti), Lunguletu, Laculete, Laculete-Gara, Malu cu Flori, Malu Mierii, Malurile, Manga, Matraca, Mavrodin, Meisoare, Mereni (Contesti), Mereni (Titu), Merii, Merisoru, Mesteacan, Miclosanii Mari, Miclosanii Mici, Miculesti, Mija, Milosari, Mircea Voda, Mislea, Miulesti, Moara din Groapa, Moara Noua, Mogosani, Mogosesti, Moroeni, Morteni, Movila (Niculesti), Movila (Salcioara), Mosia Mica, Motaieni, Muscel, Manjina, Manastioara, Manastirea, Magura (Bezdead), Magura (Hulubesti), Manesti, Manastirea, Marcesti, Marginenii de Sus, Maruntisu, Matasaru, Neajlovu, Nicolaesti, Niculesti, Nisipurile, Nucet, Ochiuri, Ocnita, Odaia Turcului, Odobesti, Olteni (Lucieni), Olteni (Uliesti), Oreasca, Persinari, Petresti (Corbii Mari), Petresti, Piatra, Picior de Munte, Pietrari, Pietrosita, Pitaru, Plopu, Podu Corbencii, Podu Cristinii, Podu Rizii, Poiana, Poienita, Poroinica, Postarnacu, Potlogeni-Deal, Potlogeni-Vale, Potlogi, Potocelu, Priboiu (Branesti), Priboiu (Tatarani), Priseaca, Produlesti, Pucheni (Moroeni), Pucheni, Pucioasa-Sat, Puntea de Greci, Putu cu Salcie, Padureni, Patroaia-Deal, Patroaia-Vale, Raciu, Racovita, Ragu, Rascaeti, Razvad, Romanesti, Runcu, Rancaciov, Rau Alb de Jos, Rau Alb de Sus, Racari, Ratesti, Ratoaia, Samurcasi, Saru, Satu Nou, Salcioara, Scheiu de Jos, Scheiu de Sus, Schela, Serdanu, Silistea (Raciu), Silistea (Runcu), Slobozia Moara, Slobozia, Sperieteni, Stavropolia, Stratonesti, Straosti, Stanesti, Statesti, Suduleni, Sultanu, Suseni-Socetu, Sabiesti, Sacueni, Salcioara (Matasaru), Salcuta, Sateni, Savesti, Selaru, Serbaneasa, Sipot, Comuna Sotanga, Sotanga, Stubeie Tisa, Suta Seaca, Suvita, Comuna Tartasesti, Tatarani, Tartasesti, Teis, Telesti, Tetcoiu, Toculesti, Tomsani, Tunari, Udresti, Uliesti, Ulmetu, Ulmi, Ungureni (Butimanu), Ungureni (Corbii Mari), Ungureni (Cornesti), Ungureni (Dragomiresti), Urseiu, Urziceanca, Vadu Stanchii, Valea Caselor, Valea Dadei, Valea Larga, Valea Leurzii, Valea lui Dan, Valea Lunga-Cricov, Valea Lunga-Gorgota, Valea Lunga-Ogrea, Valea Mare (Candesti), Valea Mare (Valea Lunga), Valea Mare, Valea Morii, Valea Voievozilor, Valea, Varfureni, Varfuri, Vacaresti, Valeni-Dambovita, Viforata, Viisoara, Visinesti, Vizuresti, Visina, Vladeni, Voia, Voinesti, Vulcana de Sus, Vulcana-Bai, Vulcana-Pandele, Vultureanca, Zavoiu, Zidurile