Logo

Cosul meu: 0 lei

Facility management antrepriza generala building facility Iasi

Home / Facility management antrepriza generala building facility Iasi
Categorii produse

SC ANCOR DESIGN SRL

Facility management Iasi

Instalatii sanitare si termice Iasi

Service si mentenanta: Instalatii sanitare si termice, Centrale termice si cazane Iasi, Pompe de caldura si chillere, Sisteme de climatizare si ventilatie, Pompe de circulatie, Obiecte sanitare- Intocmire


Instalatii electrice Iasi

Service si mentenanta instalatii electrice: intretinerea tehnica a sistemelor si instalatiilor electrice Iasi (sisteme de incalzire-degivrare, iluminat, iluminat de siguranta, alimentare consumatori electrici)


Curenti slabi Iasi


Mentenanta si service software si hardware Iasi pentru: Cablare structurata retele date / voce, Instalatii de detectie, avertizare si alartare la incendiu, Instalatii de detectie a efractiei, Instalatii


Instalatii stingere incendiu Iasi

Service si mentenanta instalatii de limitare si stingere a incendiilor:Iasi Hidranti exteriori, Hidranti interiori, Sprinklere si drencere, ACS-uri, Grupuri pompare, Inspectii rezervoare hidranti, Intocmire

Antrepriza generala Iasi

1. Lucrari de constructie exterioara Iasi - sapaturi - terasamente - peisagistica + contructii structuri metalice + constructii zidarie + acoperisuri tabla Lindab 2. Amenajari interioare si finisaje - zugraveli - placari ceramice - turnare sape - finisaje 3. Instalatii - instalatii sanitare si antiincendiu - instalatii termice, sanitare, climatizare Iasi - instalatii ventilatie si desfumare - instaltii electrice, curenti tari, curenti slabi

Societatea Ancor Design datorita experientei acumulate ofera servicii complete de Antrepriza generala in domeniul instalatiilor in constructii Iasi incluzand: Proiectare/inginerie; Proiectare de executie; Derularea optima a costurilor, conform calendarului proiectului; Masurare si punere in functiune; Documentatie, certificare, asigurarea calitatii; Intretinere; Management de proiect si Analiza de costuri.
Datorita planificarii eficiente si controlul capabilitatilor si experienta in gestiunea proiectelor, va garantam executia la timp a lucrarilor si in conformitate cu cerintele contractuale.

Building Management Iasi

Societatea Ancor Design ofera solutii de sisteme BMS (Building Management System). BMS este o platforma informatica care asigura monitorizarea si controlul din punctul de vedere al parametrilor de functionare a echipamentelor unei cladiri. Acest sistem de management computerizat al cladirii Iasi permite monitorizarea functionarii echipamentelor, setarea parametrilor de functionare si a programului de operare, cat si alertarea operatorului in cazul aparitiei unor avarii sau disfunctionalitati.

Consultanta Iasi

Serviciul de consultanta este oferit de societatea Ancor Design, atat pentru realizarea unor instalatii noi, cat si pentru reabilitarea sau renovarea instalatiilor existente pentru reducerea consumului de energie si scaderea costurilor de exploatare.
Consultanta in domeniul instalatiilor Iasi pentru constructii are ca obiectiv alegerea unor solutii optime din punct de vedere tehnic si economic, in functie de cerintele si necesitatile clientului, de tipul instalatiei si de amplasarea acesteia.
Rezultatul serviciului de consultanta va fi o solutie performanta, fiabila si sigura in exploatare, care sa satisfaca in totalitate dorintele si nevoile beneficiarului.

Cabine dus Iasi, Baterii, Oglinzi Iasi, Cazi baie, Mobilier Baie Iasi, Dusuri, Accesorii bai, Mini piscine Iasi, Vase WC, Saune cu abur Iasi, Lavoare, Private Welness, Radiatoare decorative, Seminee si Aspiratoare centralizate.

Ancor Design S.R.L.

Telefon: 0726.279.324

Oferim produsele si serviciile in:

HarlauIasiPascaniPodu IloaieiTargu Frumos

Servicii oferite in Iasi

Oferim produsele si serviciile noastre in toate localitatile din Iasi:
Albesti, Alexandru cel Bun, Alexandru Ioan Cuza, Alexeni, Alexesti, Andrieseni, Arama, Aroneanu, Avantu, Bahluiu, Balciu, Bals, Banu, Barnova, Baiceni (Cucuteni), Baltati, Belcesti, Berezlogi, Bivolari, Blaga, Blagesti, Boatca, Bocnita, Bodesti, Bogdanesti, Bogonos, Bohotin, Bojila, Boldesti, Borosoaia, Borosesti, Borsa, Bosia, Boureni (Bals), Boureni (Motca), Bosteni, Bran, Breazu, Brosteni, Bradicesti, Braesti, Bratesti, Bratuleni, Bratulesti, Buda (Braesti), Buda (Lespezi), Budesti, Budai, Buhalnita, Buhaeni, Bulbucani, Bursuc-Deal, Bursuc-Vale, Buruienesti, Butea, Buzdug, Buznea, Bacu, Barlesti, Badeni, Baiceni (Todiresti), Balteni, Balusesti, Barbatesti, Ceplenita, Cercu, Chicerea, Chilisoaia, Chiperesti, Chiscareni, Cilibiu, Cioca-Boca, Ciocarlesti, Ciohorani, Ciortesti, Cireseni, Ciurbesti, Ciurea, Coada Stancii, Coarnele Caprei, Coasta Magurii, Cogeasca, Coltu Cornii, Comarna, Comuna Alexandru Ioan Cuza, Comuna Andrieseni, Comuna Aroneanu, Comuna Bals, Comuna Barnova, Comuna Baltati, Comuna Belcesti, Comuna Bivolari, Comuna Braesti, Comuna Butea, Comuna Ceplenita, Comuna Ciohorani, Comuna Ciortesti, Comuna Ciurea, Comuna Coarnele Caprei, Comuna Comarna, Comuna Costesti, Comuna Costuleni, Comuna Cozmesti, Comuna Cristesti, Comuna Cucuteni, Comuna Dagata, Comuna Deleni, Comuna Dobrovat, Comuna Draguseni, Comuna Dumesti, Comuna Erbiceni, Comuna Fantanele, Comuna Focuri, Comuna Golaiesti, Comuna Gorban, Comuna Grajduri, Comuna Gropnita, Comuna Grozesti, Comuna Halaucesti, Comuna Harmanesti, Comuna Helesteni, Comuna Holboca, Comuna Horlesti, Comuna Ion Neculce, Comuna Ipatele, Comuna Lespezi, Comuna Letcani, Comuna Lungani, Comuna Mircesti, Comuna Mironeasa, Comuna Miroslava, Comuna Miroslovesti, Comuna Mogosesti, Comuna Mogosesti-Siret, Comuna Motca, Comuna Madarjac, Comuna Oteleni, Comuna Plugari, Comuna Popesti, Comuna Popricani, Comuna Prisacani, Comuna Probota, Comuna Rachiteni, Comuna Raducaneni, Comuna Rediu, Comuna Romanesti, Comuna Roscani, Comuna Ruginoasa, Comuna Scanteia, Comuna Schitu Duca, Comuna Scobinti, Comuna Sinesti, Comuna Siretel, Comuna Stolniceni-Prajescu, Comuna Strunga, Comuna Scheia, Comuna Sipote, Comuna Tansa, Comuna Todiresti, Comuna Tomesti, Comuna Trifesti, Comuna Tatarusi, Comuna Tibana, Comuna Tibanesti, Comuna Tiganasi, Comuna Tutora, Comuna Valea Lupului, Comuna Vanatori, Comuna Victoria, Comuna Vladeni, Comuna Voinesti, Contesti, Corcodel, Cornesti, Coropceni, Cositeni, Costesti, Costuleni, Cotnari, Cotu lui Ivan, Cotu Morii, Cotargaci, Covasna, Cozia, Cozme?ti (Stolniceni-Prajescu), Cozmesti, Cristesti (Braesti), Cristesti (Holboca), Cristesti, Crivesti (Strunga), Crivesti (Vanatori), Crucea, Cucova, Cucuteni (Letcani), Cucuteni, Curagau, Curaturi, Cuza Voda (Ipatele), Cuza Voda (Popricani), Carjoaia, Carlig, Carniceni, Carbunari, Cauesti, Dancas, Dancu, Deleni (Ciortesti), Deleni, Dobrovat, Dobrovat-Moldoveni, Dobrovat-Rusi, Dolhesti, Domnita, Dorobant, Doroscani, Draguseni, Draganesti, Dumbrava (Ciurea), Dumbrava (Lespezi), Dumbravita, Dumesti, Dumitrestii Galatii, Dadesti, Erbiceni, Fantanele, Fedeleseni, Feredeni, Fetesti, Filiasi, Focuri, Forasti, Frenciugi, Frumusica, Frasuleni, Fantanele (Andrieseni), Fagat, Farcaseni, Giurgesti, Glodenii Gandului, Glavanesti, Goesti, Golaiesti, Gorban, Goruni, Grajduri, Griesti, Gropnita, Grozesti, Gradinari, Gura Bohotin, Gura Badilitei, Gura Vaii, Garbesti, Gastesti, Ganesti, Gaureni, Hadambu, Heci, Helesteni, Hermeziu, Hilita, Hlincea, Hodora, Hoisesti, Holboca, Holm, Homita, Horlesti (Rediu), Horlesti, Horodistea, Humosu, Handresti, Hartoape, Habasesti, Halceni, Halaucesti, Harmaneasa, Harmanestii Noi, Harmanestii Vechi, Harpasesti, Iacobeni, Iazu Nou, Iazu Vechi, Icuseni, Iepureni (Andrieseni), Iepureni (Movileni), Ion Neculce, Iorcani, Iosupeni, Ipatele, Isaiia, Iugani, Izvoarele, Jigoreni, Kogalniceni, Larga-Jijia, Leahu-Nacu, Lespezi, Letcani, Liteni, Luceni, Lunca (Grajduri), Lunca (Pascani), Lunca Cetatuii, Lunca Rates, Luncasi, Lungani (Voinesti), Lungani, Luparia, Maxut, Madarjac, Medeleni, Miclauseni, Mihail Kogalniceanu, Mircesti, Mironeasa, Miroslava, Miroslovesti, Mitesti, Mitoc, Moara Ciornei, Mogosesti, Mogosesti-Siret, Moimesti, Moreni, Movileni (Helesteni), Movileni, Mosna, Motca, Muncelu de Sus, Munteni, Manjesti, Manzatesti, Macaresti, Madarjesti, Malaesti, Manastirea, Oboroceni, Obrijeni, Onesti, Opriseni, Oproaia, Orzeni, Osoi (Comarna), Osoi (Sinesti), Oteleni, Pahonia, Perieni, Petresti, Petrosica, Picioru Lupului, Pietris, Pietrosu, Pietraria, Piscu Rusului, Plugari, Pocreaca, Podisu, Podolenii de Jos, Podolenii de Sus, Podu Hagiului, Podu Jijiei, Poiana (Deleni), Poiana (Schitu Duca), Poiana cu Cetate, Poiana de Sus, Poiana Manastirii, Poiana Marului, Poiana Scheii, Poieni, Poienile, Popesti, Popricani, Potangeni, Prigoreni, Prisacani, Probota, Proselnici, Parcovaci, Padureni (Grajduri), Padureni (Popesti), Paun, Pausesti, Dagata, Romanesti, Roscani, Ruginoasa, Rachiteni, Recea, Rediu (Braesti), Rediu (Ruginoasa), Rediu (Scanteia), Rediu Aldei, Rediu Mitropoliei, Rediu, Rotaria, Rosu, Runcu, Rusenii Noi, Rusenii Vechi, Radeni (Roscani), Radeni, Raducaneni, Rasboieni, Razboieni, Satu Nou (Belcesti), Satu Nou (Schitu Duca), Satu Nou (Siretel), Satu Nou (Scheia), Schitu Duca, Schitu Hadambului, Schitu Stavnic, Scobinti, Scobalteni, Scoposeni (Gorban), Scoposeni (Horlesti), Sculeni, Scanteia, Sinesti, Siretel, Slobozia (Ciurea), Slobozia (Deleni), Slobozia (Schitu Duca), Slobozia (Siretel), Slobozia (Voinesti), Soci, Sodomeni, Solonet, Spineni, Spinoasa, Spranceana, Stejarii, Sticlaria, Stolniceni-Prajescu, Stornesti, Stroesti, Strunga, Stanca (Comarna), Stanca (Victoria), Suhulet, Sangeri, Sarca, Sacaresti, Salageni, Saveni, Scheia, Sipote, Tabara, Tansa (Belcesti), Tansa, Tarnita, Todirel, Todiresti, Tomesti, Topile, Totoesti, Traian, Trifesti, Tudor Vladimirescu, Tufestii de Sus, Tungujei, Tatarusi, Tautesti, Tibana, Tibanesti, Tiganasi, Tutora, Uda, Ulmi, Ungheni, Uricani, Ursoaia, Ursaresti, Ursita, Vadu Vejei, Valea Adanca, Valea Lunga, Valea Lupului, Valea Oilor, Valea Racului, Valea Satului, Valea Seaca, Valea Ursului, Vama, Vascani, Verseni, Victoria, Visan, Vladomira, Vladeni, Vladiceni, Vladnicut, Vocotesti, Voinesti, Volintiresti, Vorovesti, Vulturi, Valcelele, Valcica, Vanatori (Popricani), Vanatori, Valenii, Zaboloteni, Zagavia, Zanea, Zbereni, Zberoaia, Zece Prajini, Zlodica, Zmeu, Scheia (Alexandru Ioan Cuza), Sendreni, Serbesti, Sorogari, Tipilesti